Multifokální brýleBylo Vám už 40 let? Bolí Vás oči? Máte unavené oči, nebo Vám slzí? Máte už krátké ruce ? Mlží se Vám monitor? Nevidíte ostře na čtení? Máme pro Vás řešení. Multifokální brýle z oční optiky Maja Praha. Bez zbytečného čekání Vám v této oční optice provedou měření zraku a doporučí řešení ostrého pohledu na dálku nebo na blízko. Multifokální brýle Vám umožní ostrý pohled do všech vzdáleností. Nebudete Vaše multifokální brýle stále hledat, prostě je nasadíte a budete zase ostře vidět. Nebudete brýle přendavat pokud už nosíte brýle na dálku, prostě multifokální brýle nasadíte a budete vidět. Jste často v terénu a potřebujete sluneční brýle nebo samozabarvující se dioptrické multifokální brýle? Není problém. Sportujete, ovšem, to zařídí ani zakřivené multifokální brýle na sport už nejsou problém, zase uvidíte na přístroje, do mapy nebo třeba na navigaci. Znáte polarizační brýle? Na řízeni nebo sport jsou polarizační multifokální brýle to nejlepší. S polarizačními multifokálními brýlemi Vám nic neunikne na silnici ani mimo ni.

Kontaktní oční čočky profesora Wichterleho dnes používají lidé na celém světě.

Měření zraku v oční optice

Zhoršil se Vám zrak? Bolí Vás oči? Máte unavené oči, nebo Vám slzí? Máte už krátké ruce ? Mlží se Vám monitor? Naposled jste byli na očním před deseti lety? Nevíte kam zajít? Nebo Váš lékař má termín za měsíc nebo dokonce za dva? Máme pro Vás řešení. Měření zraku v oční optice Maja Praha. Bez zbytečného čekání Vám v této oční optice provedou měření zraku a doporučí řešení ostrého pohledu na dálku i na blízko. Je jen na Vás co zvolíte, jestli to budou dioptrické brýle nebo třeba kontaktní čočky. Jste často v terénu a potřebujete sluneční nebo samozabarvující se dioptrické brýle? Není problém. Sportujete, ovšem, to zařídíme. Ani zakřivené brýle na sport už nejsou problém, nebo Vám na sport nabídnou jednodenní kontaktní čočky. Prostě na zápas či trénink nasadíte nové čočky a pak zas hned čočky vyhodíte. Žádná údržba, žádné starosti. Takže už neváhejte ať jste zase v pohodě a vyražte na měření zraku do optiky Maja Praha.Krátkozrakost – Myopie

Krátkozrakost neboli Myopie je oční vada projevující se zhoršeným viděním na dálku, oko je schopné zaostřit na předměty vzdálené jen několik metrů. To způsobuje nerovnoměrný tvar oční bulvy. Paprsky pronikající do oka se spojí ještě před sítnicí a na sítnici dopadá neostrý obraz.

Dalekozrakost – Hyperopie

Dalekozrakost, jak již název napovídá se projevuje neostrým viděním na blízko, což negativně ovlivňuje většinu činností, především čtení a manipulaci s drobnými předměty.

Vetchozrakost – Presbyopie

Vetchozrakost je důsledek přirozeného stárnutí organismu, kdy se vlivem zhoršené pružnosti oko nedokáže dostatečně vyklenout při zaostření na blízko. Tím vzniká neostrý nebo rozmazaný obraz. Vetchozrakost potká časem každého z nás pokud ale trpíte krátkozrakostí váš zrak se s nástupem Presbyopie paradoxně zlepší.

Astigmatismus

Projevem astigmatismu je zkreslený nebo zamlžený obraz na dálku i na blízko. Způsobuje jej nepravidelné zakřivení oční bulvy. Tato oční vada se koriguje torickými kontaktními čočkami.


Reklama:


Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!

Inzerujte zde!

Máte zájem o reklamu? Kupte si textový odkaz na této pozici!